هرچه انسان تر باشیم، زخمها عمیق تر خواهند بود. هرچه بیشتر دوست بداریم بیشتر غصه خواهیم داشت.
بیشتر فراق خواهیم کشید و تنهایی یمان بیشتر خواهد شد.
شادی ها لحظه ای و گذرا هستند.
شاید خاطرات بعضی از آن ها تا ابد در یاد بماند اما رنج ها داستانش فرق می کند.
تا عمق وجود آدم رخنه می کند و ما هر روز با آنها زندگی می کنیم.
انگار این خاصیت انسان بودن است.!
اوریانا فالاچی
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

خب مثل این که چند روزه نیستم و بیان سوت و کور شده، دست و دلتون به پست گذاشتن نمیره چرا؟!
از زیبایی های این چند روز عزاداری رفتنا و مراسمای مختلف با اسم های عجیبا غریبا :/ و زیباترین جای قضیه اونجا بود که گوشیم کاملا خراب شد، به زور روشن میشد، البته من حتی به همونم راضی بودم ولی خب بعد از چند روز باطری گوشیم نفسای آخرشو کشید و دیگه روشن نشد و داغشو گذاشت روی دلم :(
هیچی دیگه این چند روز دربدر پیدا کردن باطری و شارژر با کیفیت خوب و قیمت مناسب بودیم که بحمدلله حاصل شد.
از حال و هوای این روزها همین بس که دچار افسردگی مزمنی شدم که دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست. آرام و قرار ندارم و نمی تونم داخل خونه خودمون یا کسی بمونم. به طرز وحشتناکی قلبم توی سینه پر از درده و غمباد گرفته، هرچه می پرسم چه می خواهی آهی می کشد و هیچ نمی گوید.
واسه گرفتن اصل مدرک دانشگاهی، با سامانه سجاد، از مزخرفترین سایت ها بعد از سامانه ناد کلی توی کافی نت سرو کله زدم و امیدوارم تا آخر هفته مدرک به دست توی خونه بشینم، کوزه ای پیدا کنم تا مدرکم را رویش بگذارم و.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Easy English تجهیزات آشپزخانه صنعتی آیریس تلرو Josh scrapmetalsrecycling Donnell Brandon ستاره سهيل در كوير تنهايي شهر راور شکلات های تبلیغاتی